Ми допоможемо вам назавжди зберегти пам’ять про рідних людей
своєю якісною продукцією та творчим підходом до праці.

МАТЕРІАЛИ

 

Граніт не тільки красивий, але і надійний, міцний камінь, саме тому ним оброблюються монументальні споруди. Чудові властивості граніту як будівельного і лицювального матеріалу зв'язані з його мінеральним складом і будовою. Порода складається в основному з трьох мінералів: кварцу і двох видів польових шпатів (калієвого і кальцієво-натрієвого). У невеликій кількості зустрічаються слюда і рогова обманка. Фарбування породи визначається кольором природоутворюючого мінералу - калієвого шпату. Є граніти сірі, рожеві, м'ясо-червоні, коричневі, зелені і навіть синювато-сірі і майже чорні. Калієвий шпат - твердий мінерал, тому при поліруванні граніту виходить гладка дзеркально-блискуча поверхня. Особливо привабливі грубозернисті граніти, своїм видом нагадуючі кольорову мозаїку з вигадливим малюнком.

 
У своїй роботі ми викостовуємо:

Маславський граніт

Граніт зеленої колірної гами з характерним специфічним структурним малюнком. Має досить широку сферу застосування.

Габро граніт

Завдяки декоративним і технічним характеристикам цей вид граніту є одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення пам'ятників.

Токівськийський граніт

Відрізняється особливою міцністю та зносостійкістю. Високо цінується за високі експлуатаційні якості і привабливий зовнішній вигляд.

Покостівський граніт

Постоківський граніт є найбільш універсальний з кольорових гранітів. Його відмінна риса - висока щільність, міцність і вологостійкість.

Капустянський граніт

Натуральний крупнозернистий камінь. Користується попитом завдяки своїм декоративним властивостям та легкості в обробці.

Лезниківський граніт

Основними характеристиками даного виду граніту є його морозостійкість, вологостійкість, міцність, довговічність та практичність.

виготовляємо

Меморіальну продукцію: пам’ятники гранітні з вітчизняних гранітів, базальтових компонентів, меморіальні таблички. Нанесення надписів та декору з позолотою (з використанням різних шрифтів). Сусальним золотом. Накладні та металеві літери та атрибути відомих фірм світу: Каджаті, Лорензі, Везані та ін. Хрести, квіти, рамки. Вази, лампадки гранітні, металеві, з штучного граніту. Фото, образи, елементи декору з нанесенням на камені методом художньої чеканки, фотокераміка чорно-біла та кольорова. Розробка ексклюзивних замовлень та повний монтаж комплексів. Гранітні меморіали, гробниці, гробівці. Скульптури меморіальні та садові. Погруддя, барельєфи з каменю та штучного мармуру. Монтаж та демонтаж. Виготовлення пам’ятників з монтажем і без монтажу. Підвіконня, сходи, барні стійки, столи, оздоблення стін в будівлях та подвір’ях. Гранітна бруківка різних кольорів та розмірів.

Використання якісних клеючих сумішей та матеріалів згідно технічних вимог. Застосування і вивчення передових технологій. Гарантійні забов’язання на роботи та матеріали. Діють знижки та вигідні для замовлень пропозиції.